Oferujemy szeroki wybór rozkładów i metraży, począwszy od kawalerek, aż po przestronne 4-pokojowe apartamenty rodzinne. Atrakcyjnie zaprojektowane przestrzenie zewnętrzne w postaci dziedzińców oraz terenów zielonych zapewnią miejsca do wypoczynku i rekreacji. Dodatkowo na parterach budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe, co podniesie komfort codziennego życia.

  1. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej.
  2. Po upływie okresu przetwarzania dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane.
  3. Inwestycja na Natolinie to trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy.
  4. W pierwszym etapie tego projektu realizowane są 84 domy.

Ambitny cel. Aż 28 nowych projektów dewelopera Archicom

Budynki będą połączone garażami, a rozwiązania architektoniczne zapewnią dystans od części mieszkalnej tj. Domy w Warszawie na osiedlu Neo Natolin powstaną w zabudowie bliźniaczej. To, według dewelopera, zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Broker EXNESS zamyka biznes detaliczny Każdy z nich będzie posiadał  działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. Powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla zaplanowano liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Zielone Falenty od CK Development

Niedawno rozbudowany kompleks szkolno-przedszkolny czy szkoła podstawowa z nową salą gimnastyczną. Nieopodal powstającego osiedla zlokalizowane są też centra handlowe N-Park i Pasaż Królewiecki, a także popularne supermarkety. Dodatkowo, nie brakuje tu również restauracji, piekarni, punktów usługowych i klubów fitness.

Infrastruktura osiedla

Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów. Podanie danych w celach realizacji zamówionego kontaktu jest dobrowolne. Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Dostawcom zapewniającym obsługę klienta (Call Center) – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neo Natolin składa się wiele punktów.

Neo Natolin – Domy Warszawa, Wilanów, Powsin

Nieopodal, w odległości 505 m znajduje się RAJ Maria Cydejko, w odległości 729 m znajduje się Ann-Mar, w odległości 821 m znajduje się Biedronka. Inwestycja Neo Natolin znajduje się na Powsinie, ul. Stefana Korbońskiego (12.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Neo Natolin Sp.

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Neo Natolin

Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musimy wybierać jednej z tych opcji. Bo Neo Natolin harmonijnie zespala zarówno cechy stołecznego osiedla, jak i miejsca wypoczynku oraz relaksu wśród natury. Oprócz ogrodów w ramach poszczególnych posesji zaplanowano zielone powierzchnie wspólne, place zabaw, alejki, stawy czy zakątki z małą architekturą. Niedaleko jest do Parku Kultury Powsin i Ogrodu Botanicznego PAN oraz do jezior Powsińskiego, Lisowskiego czy Pod Morgami.

Dostępne w sprzedaży mieszkania:

Budynek jest projektem deweloperskim Real Management, jego projekt powstał w pracowni APA Wojciechowski Architekci z Warszawy, a generalnym wykonawcą jest firma DTM. W odległości 311 metrów budowane jest osiedle Millanova Apartments, 582 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit II, a 601 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit. W inwestycji znajdują się dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni od 180 do 220 m2, o wysokości pomieszczeń od 280 cm do 319 cm w salonach na parterze. Sypialnie i łazienki zlokalizowane są na piętrze.

Do granic Warszawy w linii prostej dzieli bowiem odległość około 3 km. W ramach projektu oferujemy do wyboru trzy typy budynków z mieszkaniami i segmentami dwupoziomowymi. Proponujemy również kompleksowe wykończenie pod klucz we współpracy z doświadczoną pracownią architektury — podkreślił Rafał Konarski, prezes zarządu CK Development. Fani dłuższych biegów czy dwóch kółek również nie mogą się tu nudzić – Neo Natolin sąsiaduje bowiem z licznymi trasami biegowymi i rowerowymi. W tym jedną z najbardziej popularnych, prowadzącą aż do Góry Kalwarii.

Samochodem w ok. 15 min dojedziemy do ogrodu botanicznego PAN, czy urokliwego Konstancina. Projekt wyróżnia ponadprzeciętna wielkość działek pod każdy dom; na terenie posesji wygospodarowano dużą strefę rekreacyjną. Teren osiedla wyposażony jest w ogrodzenie; do parkowania aut przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne oraz w indywidualnych garażach. W mieszkaniach na osiedlu Centralna Vita, położonego w dzielnicy Czyżyny, zaprojektowano okna o podwyższonej wysokości. Każdy lokal będzie posiadał balkon, loggię lub ogródek.

Z kolei dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy z łatwością przedostaniemy się na drugą stronę Wisły. Wszystko to czyni osiedle Neo Natolin idealną przestrzenią do komfortowego życia. Wygodny dojazd do centrum miasta czy spokój i bliskość natury? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób stojących przed decyzją o zakupie nieruchomości.

Z kolei obszerne wnętrza dają nieograniczoną swobodę w kwestii aranżacji. Dzięki temu stworzymy przestrzeń pełną piękna, spokoju i oddechu. Wysokość pomieszczeń, która w przypadku salonów na parterze wynosi aż 3,2 metra. Neo Natolin należy do grupy deweloperskiej Real Management S.A. Wykonawcami prac budowlanych pierwszego etapu zostały firmy DTM sp.

Już teraz obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tą inwestycją – opowiada Jerzy Motz, przewodniczący rady nadzorczej Real Management. Osiedle Neo Natolin wyróżnia się nie tylko za sprawą lokalizacji, lecz także dzięki przestronności oraz ponadprzeciętnej Grupa TeleTrade jest jednym z największych brokerów Forex w Europie powierzchni działek. Pierwsza to przestrzeń reprezentacyjna, umiejscowiona wzdłuż fasad frontowych ze specjalnie zaprojektowaną zielenią w częściach wspólnych osiedla. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również prywatne ogródki przydomowe.

Uruchomił już proces sprzedaży domów Neo Natolin. Położenie osiedla pozwala na łatwy dojazd do trasy szybkiego ruchu S2, co zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie – szybki wyjazd z Warszawy. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii nr 339, 710, 724 i 742. Około 2 km dzieli osiedle od stacji metra linii M1 Kabaty. — Nasza oferta stanowi doskonałą propozycję dla osób i rodzin szukających mieszkania blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, ale przy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu ze stolicą.

Projekt osiedla Neo Natolin zakłada nie tylko troskę o jego przyszłych mieszkańców, lecz także o otoczenie. Środowisko naturalne zasługuje tu bowiem na szczególny szacunek, gdyż właśnie jego bliskość czyni to miejsce tak Plato Partnership Taps Head Services Execution Services na sprzedaż wyjątkowym. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy oraz zapewnia dogodne połączenie z obrzeżami miasta. Niedaleko osiedla znajduje się stacja metra Kabaty, a także przystanki komunikacji miejskiej.

Deweloper określa projekt jako dostosowany zwłaszcza do potrzeb młodych rodzin. Dużym atutem jest z pewnością lokalizacja, a więc Wilanów. Niedaleko do stacji metra Kabaty i dobra komunikacja z centrum dzięki trasie A2. Blisko szkół, przedszkoli, centrów medycznych, czy sklepów. Wypoczywać można w Lesie Natolińskim czy Lesie Kabackim. Inwestorem jest grupa deweloperska Real Management.

Mocną stroną inwestycji jest również jej lokalizacja na dynamicznie rozwijających się Czyżynach, które cieszą się rozbudowaną infrastrukturą lokalną. W sąsiedztwie działają liczne supermarkety (Lidl, CH Atut, Auchan), szkoły, przedszkola i placówki ochrony zdrowia. Nieopodal są też centrum wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Neo Natolin charakteryzuje elegancka i nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą mieszkańcom prywatność i liczne udogodnienia. Domy powstaną w zabudowie bliźniaczej i zostaną połączone ze sobą jedynie garażami. Każdy z lokali mieszkalnych będzie miał działkę o powierzchni od ok. 580 do 990 m², a 70% powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

W kolejnych etapach powstaną następne domy, ale także wspólna przestrzeń do rekreacji i odpoczynku (z boiskami, placem zabaw czy alejkami do spacerów w zielonej przestrzeni). To kilkuetapowy projekt w pozytywny sposób wzbogacający okolicę. Za projekt architektoniczny inwestycji Neo Natolin odpowiada renomowana pracownia APA Wojciechowski Architekci. Zakłada on utworzenie nowoczesnych miejskich willi przy jednoczesnym utrzymaniu cech zabudowy jednorodzinnej. Dwuspadowe dachy nad kondygnacją +1 nadają bryłom lekkość oraz przyjazny, domowy charakter. A możliwość elastycznego łączenia modułów jednostek rodzinnych sprawia, że osiedle staje się bardziej zróżnicowane w swoim wyrazie.

Każdy dom na naszym osiedlu to osobny designerski projekt wykonany z niezwykłą starannością. Stawiamy na minimalizm, jakościowe materiały, duże przeszklenia, stonowane kolory i ciepłe światło. Mieszkańców z każdej strony otaczać będzie nowoczesna i elegancka architektura.

Każdy mieszkaniec wielkiego miasta wie, że bliskość terenów zielonych stanowi zaletę nie do przecenienia. Nie jest żadną tajemnicą, iż kontakt z naturą zbawiennie wpływa na nasze samopoczucie, a co za tym idzie – na jakość życia. Nawet krótki spacer wśród drzew uspokaja i pozwala zdystansować się wobec codziennych problemów. Mieszkańcy osiedla Neo Natolin na wyciągnięcie ręki będą mieli dostęp do Lasu Kabackiego, a przy dłuższym spacerze również do Parku Powsińskiego. Stosunkowo blisko położone są także malownicze plaże, a także rezerwat przyrody Wyspy Świderskie.